اسید فلوویک

در این صفحه تعداد 162 مقاله تخصصی درباره اسید فلوویک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اسید فلوویک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید فلوویک; SOC; soil organic carbon; SOM; soil organic matter; HO; Humic Oxisols; CMB; C from the microbial biomass; HA; humic acids; FA; fulvic acids; HUM; humin; FTIR; Fourier Transform Infrared; DSC-TG; Differential Scanning Calorimetry and Thermogravimetry; TNS;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید فلوویک; HS; Humic substances; NOM; Natural organic matter; SRHA; Suwannee River Humic Acid; SRFA; Suwannee River Fulvic Acid; PAHA; Purified Aldrich Humic Acid; CZE; Capillary zone electrophoresis; BGE; Background electrolyte; EOF; Electroosmotic flow; TDA; Taylo