قوانین فازی

در این صفحه تعداد 105 مقاله تخصصی درباره قوانین فازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده قوانین فازی
مقالات ISI قوانین فازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قوانین فازی; AGF; agroforestry; APEX; Agricultural Policy Environmental eXtender model; CGS; contour grass strips; FR; fuzzy rules; FL SYSTEM; fuzzy logic system; GA; genetic algorithm; MF; membership functions; NSC; Nash-Sutcliffe coefficient; Pbias; percent bias;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قوانین فازی; BoT; base of tongue; Cov; coefficient of variation; DSC; dice similarity coefficient; FCM/MFCM; fuzzy c-means/modified fuzzy c-means; IIH; intensity inhomogeneity; LSM; level set method; MHD; modified Hausdorff distance; MR/MRI; magnetic resonance/magneti