انتقال جرمی گاز و مایعات

در این صفحه تعداد 17 مقاله تخصصی درباره انتقال جرمی گاز و مایعات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتقال جرمی گاز و مایعات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتقال جرمی گاز و مایعات; Gas-liquid mass transfer; Gas-liquid mass transfer coefficient; Oxygen transfer; Stirrer tank reactor; Rotating magnetic field;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتقال جرمی گاز و مایعات; Airlift bioreactor; Algal cultivation; Light history; PEPT; Mixing; Gas-liquid mass transfer; ALR; Airlift reactor; PBR; Photobioreactor; CSR; CO2 supply rate; PEPT; Positron emission particle tracking; LOR; Line of response; PSF; Photosynthetic factories