کاتالیزور طلا

در این صفحه تعداد 122 مقاله تخصصی درباره کاتالیزور طلا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیزور طلا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور طلا; Cyclization; Gold catalyst; Benzo[7]annulene; Propargyl carboxylate; Bisbenzoannulene; YPDSHHDGNVAGJI-UHFFFAOYSA-N; DOTRYSJVLZGXLX-ZPNKGADNSA-N; RUPGPCDVKZTABI-UHFFFAOYSA-N; BZDDQAJSLQDDPL-UHFFFAOYSA-N; WZZAOJDUDYBUQM-UHFFFAOYSA-N; PCAHGDPGRHGVBM-UHFFFAOY
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور طلا; Gold catalyst; CO oxidation; Deactivation; Carbonate species; CO2 poisoning; Mass spectrometry isotopic analysis; Time-resolved infrared spectroscopy; DRIFT; Modulation excitation spectroscopy (MES); Reaction mechanism