گرانولیت ها

در این صفحه تعداد 85 مقاله تخصصی درباره گرانولیت ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گرانولیت ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرانولیت ها; HP; high-pressure; HT; high-temperature; UHP; ultra-high-pressure; UHT; ultra-high-temperature; TH; thermodynamics-based model; THZ; thermodynamics-based model with Zener pinning; GSS; grain-size-sensitive; GSI; grain-size-insensitive; grain size; granuli
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرانولیت ها; Aravalli Mobile Belt; South Delhi Terrane; Granulites; Zircon U–Pb SHRIMP dating; Neoproterozoic terrane; East African Orogen; Gondwana