الکترود گرافیت

در این صفحه تعداد 101 مقاله تخصصی درباره الکترود گرافیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI الکترود گرافیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترود گرافیت; Start-up of bioelectrochemical system; Charge transfer resistance; Anode respiring bacteria; Graphite electrode; Iron; Calcium and sulfide;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترود گرافیت; EIS, electrochemical impedance spectroscopy; CV, cyclic voltammetry; SR, scan rate; SP, switching potential; PANI, polyaniline; SEM, scanning electron microscopyPolyaniline; Potentiodynamic electropolymerization; Nanofiber; Graphite electrode; Electroacti