خلیج شیران

در این صفحه تعداد 91 مقاله تخصصی درباره خلیج شیران که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خلیج شیران (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خلیج شیران; Methylotrophic methanogenesis; Methanogenesis rate; Methylated substrates; mcrA; Sulfate-reducing sediment; Rhône Delta; Molouya Delta; Gulf of Lions; Western Mediterranean Sea; Deep biosphere; Early diagenesis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خلیج شیران; GoL64, Gulf of Lions 1/64° model; NMC, North Mediterranean Current; OGCM, Ocean General Circulation Model; SST, Sea Surface TemperatureCoastal modelling; Atmospheric forcing; Resolution impact; Downscaling; Gulf of Lions; Mediterranean Sea