ساختار زیستگاه

در این صفحه تعداد 62 مقاله تخصصی درباره ساختار زیستگاه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساختار زیستگاه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار زیستگاه; Campephilus magellanicus; Eucalyptus globulus; Habitat structure; Habitat transformation; Rhynocryptids; Campephilus magellanicus; Eucalyptus globulus; Estructura del hábitat; Transformación del hábitat; Rinocríptidos;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار زیستگاه; blue-footed booby; colonial seabird; extrapair paternity; extrapair sire; habitat structure; microsatellite; nest density; spatial location; Sula nebouxii;