نوشیدن خطرناک

در این صفحه تعداد 41 مقاله تخصصی درباره نوشیدن خطرناک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نوشیدن خطرناک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نوشیدن خطرناک; Consumo de alcohol; Consumo alcohólico de riesgo; Conducta del adolescente; Consumo masivo de alcohol; Detección de abuso de sustancias; Análisis cualitativo; Alcohol drinking; Hazardous drinking; Adolescent behaviour; Binge drinking; Substance abuse d
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نوشیدن خطرناک; A, anger; AQ, Aggression Questionnaire; AUDIT, Alcohol Use Disorders Identification Test; BDI, Beck Depression Inventory; H, hostility; HLM, Hierarchical Linear Model; PA, physical aggression; VA, verbal aggression.; Alcohol dependence; Hazardous drinking