گرما تشکیل شده

در این صفحه تعداد 167 مقاله تخصصی درباره گرما تشکیل شده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گرما تشکیل شده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرما تشکیل شده; Heat of formation; High-nitrogen content materials; New energetic materials; Molecular structure; Quantitative structure-property relationships
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرما تشکیل شده; ∆Hf; heat of formation; AFVs; armour fighting vehicles; AP; ammonium nitrate; APFSDS; armour piercing fin stabilised discarding sabot; ATEC; acetyl triethyl citrate; C/M ratio; charge to mass ratio; CAB; cellulose acetate butyrate; CL-20; 2,4,6,8,10,12-