هلیم مایع

در این صفحه تعداد 8 مقاله تخصصی درباره هلیم مایع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هلیم مایع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هلیم مایع; Helium liquefier; Refrigerator; Mixed mode; Multistage systems; Heat exchanger UA; Exergy analysisLiquéfacteur d'hélium; Réfrigérateur; Mode mixte; Systèmes multiétagés; Échangeur de chaleur UA; Analyse exergétique
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هلیم مایع; Helium liquefier; Exergy analysis; Refrigeration stages; Expander pressure; Reverse Brayton stage; Aspen HYSYSLiquéfacteur d'hélium; Analyse exergétique; Étapes de réfrigération; Pression du détendeur; Cycle de Brayton inversé; Aspen HYSYS