هت تریک

در این صفحه تعداد 43 مقاله تخصصی درباره هت تریک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هت تریک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هت تریک; AOR; adjusted odds ratio; CI; confidence interval; ENDS; electronic nicotine delivery systems; HET; heterosexual; LCCs; little cigars, cigarillos, and filtered cigars; LGB; lesbian, gay, bisexual individuals; OR; odds ratio; Tobacco use; Lesbian, gay and
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هت تریک; Sexual arousal; Sexual response; Specificity of sexual arousal; Genital sexual arousal; Subjective sexual arousal; Heterosexual; Psychophysiology; Male; Female; Gender