گیاهان بالاتر

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره گیاهان بالاتر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گیاهان بالاتر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گیاهان بالاتر; Higher plants; Sunflower; Mitochondria; mtDNA; nad6cRT, circularized reverse transcription; mtDNA, mitochondrial DNA; nad6, gene coding for subunit six of NADH dehydrogenase; orf, open reading frame; TAP, tobacco acid pyrophosphatase
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گیاهان بالاتر; trnC; tRNACys (GCA); trnN; tRNAAsn (GTT); trnY; tRNATyr (GTA); trnP; tRNAPro (TGG); trnW; tRNATrp (CCA); pTIS; putative transcription initiation site; cp; chloroplast; mt; mitochondria; Higher plants; Mitochondrial transcription; tRNA genes; Promoter stru