جریان افقی

در این صفحه تعداد 79 مقاله تخصصی درباره جریان افقی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جریان افقی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان افقی; Constructed wetlands; Waterborne pathogens; Fecal indicators; Mechanisms removal of bacteria; Sanitation; Wastewater treatment performance; CWs; constructed wetlands; VF; vertical flow; HF; horizontal flow; HRT; hydraulic retention time; TC; total colifor
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان افقی; Aeration; Community level physiological profiling; CLPP; Domestic wastewater; Horizontal flow; Intensified; Microbial activity; Phragmites australis; Shallow; Vertical flow;