آدنوویروس های انسانی

در این صفحه تعداد 19 مقاله تخصصی درباره آدنوویروس های انسانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آدنوویروس های انسانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آدنوویروس های انسانی; AdVs; adenoviruses; HAdVs; human adenoviruses; IX; protein IX; NTT; N-terminal triskelion; CTC; C-terminal coiled-coil; 4-HLXB; 4-helix bundle; adenovirus structure; hexon; protein IX; molecular mold; protein network;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آدنوویروس های انسانی; HAdVs; human adenoviruses; ARDS; acute respiratory distress syndrome; CAP; community-acquired pneumonia; PCR; polymerase chain reaction; RT-PCR; real-time polymerase chain reaction; SD; standard deviations; IQR; interquartile range; AST; aspartate aminotr