کاتالیزور هیبرید

در این صفحه تعداد 56 مقاله تخصصی درباره کاتالیزور هیبرید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیزور هیبرید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور هیبرید; Microfibrous entrapped catalysts; Fischer–Tropsch synthesis (FTS); Hydrocracking; Supported Fe-based FTS catalyst; Hybrid catalyst; Mesoporous aluminosilicate
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور هیبرید; Hybrid catalyst; Coordination complexes catalysis; Artificial metalloenzymes; Biomolecules; EnantiospecificityA, adenine; Bipyridine, 2-Pyridin-2-ylpyridine; BPMCN, N ;N′-bis(2-pyridylmethyl)-N ;N′-dimethyl-trans-1 ;2-diaminocyclohexane; BPMEN, N ;N′-dime