سلولهای خورشیدی ترکیبی

در این صفحه تعداد 116 مقاله تخصصی درباره سلولهای خورشیدی ترکیبی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سلولهای خورشیدی ترکیبی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلولهای خورشیدی ترکیبی; Carbon nanotubes; Graphene; Carbon nanocomposites; CdSe quantum dots; Hybrid solar cells; Device stability;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلولهای خورشیدی ترکیبی; 1-D; One dimensional; 2-D; Two dimensional; 3-D; Three dimensional; CH3NH3PbI2Cl; Methylammonium lead iodide chloride; DSCs; Dye sensitised solar cells; D102; Indoline dye; DTBT; Di-2-thienyl-2, 1, 3-benzothiadiazole; EDT; 1∗2-ethanedithiol; e−; Elect