اقتصاد هیدروژن

در این صفحه تعداد 105 مقاله تخصصی درباره اقتصاد هیدروژن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اقتصاد هیدروژن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اقتصاد هیدروژن; Hydrogen economy; Infrastructure development; Multi-period spatially-explicit MILP model; Economies of scale; Hydrogen transmission and distribution; CCS;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اقتصاد هیدروژن; Hydrogen economy; Hydrogen fuel cell vehicles; Social cost-benefit analysis; External costs; Carbon abatement cost; Platinum depletion; CBA; cost-benefit analysis; CCS; carbon capture and storage; ETP; Energy technology perspectives; FCV; fuel cell vehicl