خسارت ناشی از ضربه

در این صفحه تعداد 118 مقاله تخصصی درباره خسارت ناشی از ضربه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خسارت ناشی از ضربه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خسارت ناشی از ضربه; Effective structural mechanical impedance (ESMI); Structural mechanical impedance (SMI); Electromechanical admittance; Reinforced concrete (RC) structure; Embedded piezoelectric (PZT) transducer; Impact damage;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خسارت ناشی از ضربه; Olea europaea L.; Impact damage; Bruise; Acousto-Optic Tunable Filter-Near Infrared spectroscopy; Discriminant analysis; Wavelengths selection