ضعف

در این صفحه تعداد 131 مقاله تخصصی درباره ضعف که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ضعف (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضعف; Buckling; Robust design; Knockdown factor; Imperfection; Truncated cone; Threshold knockdown factor; Vega launcher; CC; Clamped boundary conditions; Exp.; Experiment; F; Axial force; GNA; Geometrically nonlinear analysis; H; Height of a truncated cone; h;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضعف; Axially moving plate; Nonlinear thermo-inertial instability; Shape memory alloy; Brinson model; Functionally graded material; Imperfection;