جت جابجایی

در این صفحه تعداد 213 مقاله تخصصی درباره جت جابجایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جت جابجایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جت جابجایی; Inverse heat transfer; Image-based heat flux measurement; Temperature-sensitive coating; Finite base; Laplace transform; Impinging jet; Self-similarity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جت جابجایی; Impinging jet; Annular jet; Jet impingement heat transfer; Reverse stagnation flow; Turbulent jet; Realizable k-ε turbulence model;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جت جابجایی; Impinging jet; High speed particle image velocimetry; Infrared thermography; Lobed nozzles; 6L; Relative to six-lobe injection; 4L; Relative to four-lobe injection; MP; Major plane (see figure 1d and figure 9); mP; Minor plane (see figure 1d and figure 9)