گرمایش القایی

در این صفحه تعداد 202 مقاله تخصصی درباره گرمایش القایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گرمایش القایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرمایش القایی; EB; embryonic body; ELF; extremely low frequency; EMF; electromagnetic field; ES; embryonic stem; EST; embryonic stem cell test; 5-FU; 5-fluorouracil; ICNIRP; International Commission of Non-Ionizing Radiation Protection; IH; induction heating; IF; interm
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرمایش القایی; Induction heating; Coupled electro-magnetic and thermal analysis; Equivalent circuit model; Relative magnetic permeability; FEM;