آنالیز گاز مادون قرمز

در این صفحه تعداد 8 مقاله تخصصی درباره آنالیز گاز مادون قرمز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آنالیز گاز مادون قرمز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آنالیز گاز مادون قرمز; ADC; analog-to-digital converter; CF; compact flash; CPU; central unit of process; DAC; digital-to-analog converter; DAQ; data-acquisition; DAM; data-acquisition module; ECT; eddy-covariance tower; EMg; Rancho El Mogor; IRGA; infrared gas analyzer; PCB; p
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آنالیز گاز مادون قرمز; FLE; flashing light effect; L/D; light/dark; PPDF; photosynthetic photon flux density (μmol m− 2 s− 1); CL; continuous light; PSII, PSI; photosystems II, I; PGA; phosphoglycerate; GAP; glyceraldehide-3 phosphate; FL; flashing light; ε; light fra