دمای اولیه

در این صفحه تعداد 16 مقاله تخصصی درباره دمای اولیه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دمای اولیه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دمای اولیه; RON; Research Octane Number; EP; ethyl propionate; 2MF; 2-methylfuran; DFB; dual fermentation bio-refinery; CI; compression ignition; PRF95; Primary Reference Fuels; ru; instantaneous flame radius; Lb; Markstein length; ρb; burned mixture densities; nu;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دمای اولیه; AAO; all at once; VTank, RTank; volume, radius of tanks; CO; collaborative optimization; Lcyl; cylindrical length of tanks; CSBO; Combined Single-level and Bi-level Optimizations; Rmax; maximum permitted radius; MDO; multidisciplinary design optimization;