رویکرد یکپارچه

در این صفحه تعداد 84 مقاله تخصصی درباره رویکرد یکپارچه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رویکرد یکپارچه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رویکرد یکپارچه; Alternative futures discourses; South Korea; Integrated approach; Modernization paradigm; Unipolar worldview; Uncertainty avoidant culture; Westernization; Indigenization
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رویکرد یکپارچه; Dipeptidyl peptidase IV inhibitors; Bioactive peptides; Liquid chromatography and tandem mass spectrometry (LC-MS/MS); Deer skin; Collagen; Integrated approach; Diprotin A (PubChem CID: 3107); Gly-Pro-p-nitroanilide hydrochloride (PubChem CID: 16219380)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رویکرد یکپارچه; ERA, Ecological Risk Assessment; SPP, Self Purification Potential; BPP, Biodiversity Preservation PotentialUrban stormwater pond; Bioassessment methodology; Integrated approach; Ecological risk assessment; Sediment Quality Triad; Oligochaetes