گردش داخلی

در این صفحه تعداد 30 مقاله تخصصی درباره گردش داخلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گردش داخلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گردش داخلی; Bio-electrochemical anaerobic digestion; Psychrophilic methanogenesis; Stainless steel; Organic loading rate; Archaeal community; AD; anaerobic digestion; PAD; psychrophilic anaerobic digestion; PBEAD; psychrophilic bio-electrochemical anaerobic digestion
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گردش داخلی; Droplet evaporation; Heating; Liquid phase model; Hill's spherical vortex; Internal circulation; Computational efficiency;