موسسات مالی بین المللی

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره موسسات مالی بین المللی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI موسسات مالی بین المللی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موسسات مالی بین المللی; APEC; Asia-Pacific Economic Cooperation; ASCOPE; ASEAN׳s Council of Petroleum; ASEAN; Association of South‐East Asian Nations; DG; Directorate‐General (of the European commission); EBRD; European Bank for Reconstruction and Development; ENTSOG; Europ
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موسسات مالی بین المللی; CER; Certified emission reduction; CDM; Clean development mechanism; CCTAF; Climate change technical assistance facility; CCU; Climate change unit; DNA; Designated national authorities; DSWH; Domestic solar water heating; EB-CDM; Egyptian Bureau for CDM;