کاهش آهن

در این صفحه تعداد 113 مقاله تخصصی درباره کاهش آهن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاهش آهن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاهش آهن; 2-ODD; 2-oxolutarate-dependent dioxygenase; APX; ascorbate peroxidase; AO; ascorbate oxidase; DHA; dehydroascorbate (bicyclic); DHAR; dehydroascorbate reductase; GLUT; DHA transporter; GSH; glutathione; GSSG; glutathione disulfide; MDHA; monodehydroascorb
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاهش آهن; P; phosphorus; Fe-P; Fe-bound phosphorus; DOC; dissolved organic carbon; DFe2 +;  dissolved Fe2 +;  DP; dissolved phosphorus; SOM; soil organic matter; C; carbon; Phosphorus mobilization; Flooding; Anaerobic conditions; Iron reduction; Tropical agrofo