معکوس مشترک

در این صفحه تعداد 106 مقاله تخصصی درباره معکوس مشترک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI معکوس مشترک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: معکوس مشترک; Surface wave dispersion; Joint inversion; Miniature Array Analysis of Microtremor (MAAM); HoliSurface; Horizontal-to-Vertical Spectral Ratio (HVSR); Surface waves; Resonance frequency; Passive seismics; Engineering seismology;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: معکوس مشترک; BF, beam forming algorithm; ESAC, extended spatial autocorrelation; f–k, frequency–wavenumber; GA, genetic algorithm; H/V, horizontal-to-vertical spectral ratio; SPAC, spatial autocorrelationSeismic noise; Array techniques; Joint inversion; Rayleigh waves