دریاچه ها

در این صفحه تعداد 396 مقاله تخصصی درباره دریاچه ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دریاچه ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دریاچه ها; OMResp; the maximum amount of C-CO2 that was released by microorganisms from the sample equal to the respirable OM pool; k; the coefficient, can be interpreted as the time in which half of the OMresp pool was respired; VResp; respiration rate of substrate
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دریاچه ها; Aquatic ecosystems; Bioassessment; Fish assemblages; Fish-based assessment system; Lakes; Multiple pressures; Pressure-response relationships; Water Framework Directive;