آخرین انفجار

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره آخرین انفجار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آخرین انفجار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آخرین انفجار; Quaternary; Glaciology (inc. paleo-ice sheets); Sedimentology - marine cores; Baffin Bay; Last deglaciation; Ice-sheet retreat; Radiocarbon dating; Detrital carbonate events;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آخرین انفجار; Eastern arabian sea sediments; Oxygen minimum zone; Redox-sensitive elements; Non-euxinic; Reducing conditions; Last deglaciation; Heinrich events (H1,H2; H3); Ventilation; Lanthanide fractionation;