راکتور سریع سرب سرد

در این صفحه تعداد 14 مقاله تخصصی درباره راکتور سریع سرب سرد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI راکتور سریع سرب سرد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتور سریع سرب سرد; Nuclear Power Plant; Cyber-Physical System; Cyber threats; Safety margins; Advanced Lead-cooled Fast Reactor European Demonstrator (ALFRED); LFR; Lead-cooled Fast Reactor; ALFRED; Advanced Lead-cooled Fast Reactor European Demonstrator; CPS; Cyber-Physica
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتور سریع سرب سرد; ABWR; Advanced Boiling Water Reactor; AECL; Atomic Energy of Canada Ltd.; BWR; Boiling Water Reactor; CRP; Contra Rotating Propeller; C4TX; Centre for Tankship eXcellence; DCNS; Direction Technique des Constructions Navales of France; EFPY; Effective Full