رشد برگ

در این صفحه تعداد 38 مقاله تخصصی درباره رشد برگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رشد برگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشد برگ; Abscisic acid; Gibberellin; Arabidopsis thaliana; Leaf growth; Transcriptome; Gene ontology; ABA; abscisic acid; GAs; gibberellins; GO; gene ontology; ABA2; ABSCISIC ACID DEFICIENT 2; GA20ox; GA 20-oxidase; DAS; days after stratification; EI; endoreduplic
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشد برگ; Leaf growth; Photosynthesis rate; Pigments; Pumpkin; Salicylic acid; Zucchini yellow mosaic virus; Antioxidant enzyme activity; Gas exchangeChl, chlorophyll; POX, peroxidase; SA, salicylic acid; SA+V, treated with salicylic acid then inoculated with virus