هیدروکربن های سبک

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره هیدروکربن های سبک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هیدروکربن های سبک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروکربن های سبک; Thermochemical sulfate reduction; Reservoir minerals; Hydrogen sulfide; Light hydrocarbons; Organic sulfur compounds; Sulfur isotopes;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروکربن های سبک; Acid gases treatment; Advanced Claus process; Sulfur chemistry; Energy recovery; Sulfur recovery; Trace contaminants; Mercaptans; Benzene; Toluene and xylene; Thermal stage conversion; Catalytic stages; CO2; Ammonia; Light hydrocarbons; Aromatics; Carbon