مدل خطی

در این صفحه تعداد 120 مقاله تخصصی درباره مدل خطی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل خطی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل خطی; Screening design; Aliased structure; Generalized orthogonal design; Linear model; Column-orthogonal designs; Nearly column-orthogonal design
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل خطی; CBV; cerebral blood volume; CBF; cerebral blood flow; HRF; hemodynamic response function; IOS; intrinsic optical signal; 2PLSM; two-photon laser scanning microscopy; LDF; laser Doppler flowmetry; LTI; linear, time-invariant; MSE; mean-squared error; cc; c