سلول های زنده

در این صفحه تعداد 151 مقاله تخصصی درباره سلول های زنده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سلول های زنده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلول های زنده; CuAAC; Copper-Catalyzed Azide-Alkyne Cycloadditions; PhSH; thiophenol; alloc; allylcarbamate group; DAPI; 4′,6-diamidine-2′-phenylindole; EtBr; ethidium bromide; TON; turnover number; GSH; glutathione; PBS; phosphate buffered saline; TPP; triphenylp
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلول های زنده; Biomolecular interaction; Molecular biosensors; Fluorescence; Living cells; In vivo; Intracellular; BiFC; TriFC; Optical window; Near infrared;