آزمایش طولانی مدت

در این صفحه تعداد 67 مقاله تخصصی درباره آزمایش طولانی مدت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آزمایش طولانی مدت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آزمایش طولانی مدت; AM; animal manure; DM; dry matter; LTE; long-term experiment; NPK; mineral fertilizer with N, P and K; NUE; N use efficiency; Nnew; N added to the test crop; Nprev; previous N application; PK; mineral fertilizer with P and K; SLU; cattle slurry; N respons
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آزمایش طولانی مدت; Semiarid; Precipitation; Long-term experiment; Soil CO2 emission; Soil CO2 fluxTIL, tillage system factor; NIT, Nfertilizer level factor; NT, no-tillage; MT, minimum tillage; CT, conventional tillage; SOC, soil organic carbon; SOM, soil organic matter; SW