عملکرد بلند مدت

در این صفحه تعداد 153 مقاله تخصصی درباره عملکرد بلند مدت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عملکرد بلند مدت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عملکرد بلند مدت; Direct methanol fuel cell; Anodic treatment; MOR polarization; Long-term performance; CO stripping voltammetry; Reorganization of Nafion ionomer;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عملکرد بلند مدت; Voluntary disclosures; Intellectual capital; IPO prospectuses; Long-term performance; Bid–ask spread; JapanMETI, Ministry of Economy, Trade and Industry; IAbM, Intellectual Asset-based Management; GIPID, Guideline for Intellectual Property Information Dis