استرس کم دما

در این صفحه تعداد 12 مقاله تخصصی درباره استرس کم دما که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استرس کم دما (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استرس کم دما; Low-temperature stress; Ethylene response factors; CRT-repeat binding factors; Plant growthACCD, 1-aminocyclopropane-1-carboxylate deaminase; ACC, 1-aminocyclopropane-1-carboxylate; ACO, 1-aminocyclopropane-1-carboxylate oxidase; LeCBF, Lycopersicum escul
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استرس کم دما; Electrolyte leakage; Low-temperature stress; Polyamines; S-methylmethionineAgm, agmatine; EL, electrolyte leakage; HPLC, high-performance liquid chromatography; MGBG, methylglyoxal-bis-guanyl hydrazone; Put, putrescine; rRNA, ribosomal ribonucleic acid; S