ناهنجاریهای مغناطیسی

در این صفحه تعداد 115 مقاله تخصصی درباره ناهنجاریهای مغناطیسی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ناهنجاریهای مغناطیسی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ناهنجاریهای مغناطیسی; DI; Deception Island; BS; Bransfield Strait; SSI; South Shetland Islands; PMA; Pacific Margin Anomaly; UAV; unmanned aerial vehicle; CM4; comprehensive model 4; SV; secular variation; ARC; Arctowski Observatory; LIV; Livingston Island Observatory; ARM; An
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ناهنجاریهای مغناطیسی; Hydrothermal alteration; Magnetic anomalies; Magnetic petrology; Porphyry copper; Iron oxide copper–gold deposits; Predictive magnetic exploration models