فیوژن مغناطیسی مغناطیسی

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره فیوژن مغناطیسی مغناطیسی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فیوژن مغناطیسی مغناطیسی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیوژن مغناطیسی مغناطیسی; Fusion rocket; Computational MHD; Magnetic nozzle; BIS; British Interplanetary Society; CT; Constrained Transport; EMF; Electro-Motive Force; HRSC; High Resolution Shock Capturing; HOPE; Human Outer Planet Exploration; IAC; International Astronautical Con
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیوژن مغناطیسی مغناطیسی; Plasma waves; Radio-frequency sheaths; Plasma-surface interactions; Cold plasma; Magnetic confinement fusion; Finite element method;