عناصر اصلی و عناصر

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره عناصر اصلی و عناصر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عناصر اصلی و عناصر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عناصر اصلی و عناصر; BCa; bladder cancer; ICP-MS; inductively coupled plasma mass spectrometry; ICP-OES; inductively coupled plasma - optical emission spectrometry; Major and trace elements; Bladder cancer; Diagnosis; Serum; ICP-OES; ICP-MS;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عناصر اصلی و عناصر; Sediment mixing; Modern sands and muds; Macro-tidal estuary; Major and trace elements; Coastal petrological provinces;