واکسن مالاریا

در این صفحه تعداد 107 مقاله تخصصی درباره واکسن مالاریا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI واکسن مالاریا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکسن مالاریا; CDP; clinical development plan; CHMI; controlled human malaria infection; CRT; cluster-randomized trial; DFA; direct feeding assay; DMFA; direct membrane feeding assay; malERA; Malaria Eradication Research Agenda; MALVAC; malaria vaccine advisory committe
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکسن مالاریا; Aotus nancymaae, A. nancymaae; CD, cluster of differentiation; mAb, monoclonal antibody; PBMC, peripheral blood mononuclear cellsMonoclonal antibody; Non-human primate; Cluster of differentiation; Malaria vaccine; Flow cytometry