جریان انحنا

در این صفحه تعداد 73 مقاله تخصصی درباره جریان انحنا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جریان انحنا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان انحنا; Partición de ondas SKS; anisotropía del manto superior; flujo del manto; zonas de subducción; Fosa Mesoamericana; placas de Cocos; Rivera y América del NorteSKS splitting; upper mantle anisotropy; mantle flow; subduction zones; Middle America Trench; Coco
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان انحنا; Southwest Pacific; New Zealand; Northland; South Fiji Basin; Subduction; Arc magmatism; Obduction; Northland Allochthon; Slab detachment; Rollback; Decompression melting; Mantle wedge; Mantle flow