افرا

در این صفحه تعداد 191 مقاله تخصصی درباره افرا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI افرا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افرا; Ecological classification and mapping; Oak-hickory forests; Moisture modeling; Prescribed fire; Silviculture; Maple; Zones of investment;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افرا; PE; pulmonary embolism; PESI; Pulmonary Embolism Severity Index; sPESI; simplified Pulmonary Embolism Severity Index; ED; emergency department; MAPLE; management of acute pulmonary embolism; KP; Kaiser Permanente; ICD; International Classification of Dise