آشنایی با موضوع

محیط زیست دریایی انواع بسیاری از زیستگاه هایی را که از زندگی دریایی پشتیبانی می کنند، تامین می کند. زندگی دریایی به نوعی در آب شور که در دریا است، بستگی دارد (اصطلاح Marine (دریایی) از Latin mare(مارماهی لاتین)، به معنی دریا یا اقیانوس است). یک زیستگاه یک محیط زیست یا محیطی است که توسط یک یا چند گونه زنده در آن جا سکنی گزیده می شود.

در این صفحه تعداد 352 مقاله تخصصی درباره محیط زیست دریایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محیط زیست دریایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محیط زیست دریایی; Floating microbial fuel cells; Anode pre-colonization enrichment approaches; Field experiments; Marine environment; Synthetic solid-state electrolytes;