افزایش توده ای

در این صفحه تعداد 12 مقاله تخصصی درباره افزایش توده ای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI افزایش توده ای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افزایش توده ای; mb; body mass; mb change; body mass change over 24 h; Ta; ambient temperature; Tb; body temperature; Tb day; daytime body temperature; Tb night; nighttime body temperature; Tb range day/night; range of body temperature between daytime and nighttime; Tb m
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افزایش توده ای; P; phosphorus; Pi; inorganic phosphorus; PiUS; Pi-uptake stimulator; FCR; feed conversion ratio; CTTAD; coefficient of total tract apparent digestibility; TGC; thermal growth coefficient; ACRDP; Aquaculture Collaborative Research and Development Program;