سنتز مکانیکمی

در این صفحه تعداد 180 مقاله تخصصی درباره سنتز مکانیکمی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سنتز مکانیکمی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز مکانیکمی; XRD; X-ray diffractometer; SEM; scanning electron microscope; EDS; Energy-dispersive X-ray spectroscopy; DI water; deionized water; Tm; melting point; Mechanochemical synthesis; Metal iodate; Solid-state; Superfine powders; Solvent-free;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز مکانیکمی; Tuberculosis; Ethionamide salts; Mechanochemical synthesis; Single-crystal X-ray diffraction; Powder X-ray diffraction; Thermal analysis; Solubility improvement