شار غشاء

در این صفحه تعداد 25 مقاله تخصصی درباره شار غشاء که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شار غشاء (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شار غشاء; Å; Angstrom; AFM; atomic force microscopy; AMBER; Assisted Model Building and Energy Refinement R. Salomon-Ferrer, D.A. Case, R.C. Walker, An overview of the Amber biomolecular simulation package, WIREs Comput. Mol. Sci. 3 (2012) 198-210; BSA; Bovine s
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شار غشاء; EPS; extracellular polymeric substances; FTIR; Fourier transform infrared; SEM; scanning electron microscopy; ICP; inductively coupled plasma; MBR; membrane bioreactor; SMP; soluble microbial products; SBR; sequencing batch reactor; F/M; food/microorganis