بینوایی

در این صفحه تعداد 185 مقاله تخصصی درباره بینوایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بینوایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بینوایی; Hierarchical; Zeolite; DME; Carbonylation; MOR; Extra-framework aluminum; Selective dealumination; Site specificity; Mesoporosity; Argon physisorption;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بینوایی; Clay-supported nano zero-valent iron; Heterogeneous Fenton oxidation; Azo dye; Decolourization; Mesoporosity; RZ B-NG; Rosso Zetanyl B-NG; B; bentonite; K; kaolin; NC; native clay; B-nZVI; bentonite-supported nanoscale zero-valent iron; NC; native clay-su